WTForms 1.0.3 - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: Invalid field name '%s'.
fa: فیلد '%s' اشتباه است.

en: Field must be equal to %(other_name)s.
fa: مقدار فیلد باید برابر %(other_name)s باشد.

en: Field must be at least %(min)d character long. | Field must be at least %(min)d characters long.
fa[0]: طول فیلد حداقل باید %(min)d حرف باشد.
fa[1]: طول فیلد حداقل باید %(min)d حرف باشد.

en: Field cannot be longer than %(max)d character. | Field cannot be longer than %(max)d characters.
fa[0]: طول فیلد حداکثر باید %(max)d حرف باشد.
fa[1]: طول فیلد حداکثر باید %(max)d حرف باشد.

en: Field must be between %(min)d and %(max)d characters long.
fa: طول فیلد باید بین %(min)d تا %(max)d حرف باشد.

en: Number must be at least %(min)s.
fa: عدد باید از %(min)s بزرگتر باشد.

en: Number must be at most %(max)s.
fa: عدد باید از %(max)s. کوچکتر باشد.

en: Number must be between %(min)s and %(max)s.
fa: عدد باید بین %(min)s  تا  %(max)s باشد.

en: This field is required.
fa: این فیلد اجباریست.

en: Invalid input.
fa: ورودی اشتباه است.

en: Invalid email address.
fa: آدرس پست الکترونیک اشتباه است.

en: Invalid IP address.
fa: آدرس IP اشتباه است.

en: Invalid Mac address.
fa: آدرس MAC اشتباه است.

en: Invalid URL.
fa: آدرس وب سایت وارد شده اشتباه است.

en: Invalid UUID.
fa: UUID اشتباده است.

en: Invalid value, must be one of: %(values)s.
fa: ورودی اشتباه است. باید یکی از %(values)s باشد.

en: Invalid value, can't be any of: %(values)s.
fa: ورودی اشتباه است. نباید یکی از %(values)s باشد.

en: Invalid CSRF Token.
fa: مقدار کلید امنیتی اشتباه است.

en: CSRF token missing.
fa: مقدار کلید امنیتی در درخواست شما نیست.

en: CSRF failed.
fa: کلید امنیتی با خطا مواجه شد.

en: CSRF token expired.
fa: زمان استفاده از کلید امنیتی به اتمام رسیده است.

en: Invalid Choice: could not coerce.
fa: انتخاب شما اشتباه است. ورودی قابل بررسی نیست.

en: Not a valid choice.
fa: انتخاب درستی نیست.

en: Invalid choice(s): one or more data inputs could not be coerced.
fa: انتخاب شما اشتباه است. یک یا چند تا از ورودی ها قابل بررسی نیست.

en: '%(value)s' is not a valid choice for this field.
fa: '%(value)s انتخاب مناسبی برای این فیلد نیست.

en: Not a valid integer value.
fa: یک عدد درست نیست.

en: Not a valid decimal value.
fa: یک عدد اعشاری درست نیست.

en: Not a valid float value.
fa: یک عدد اعشاری درست نیست.

en: Not a valid datetime value.
fa: مقداری که وارد کردید، تاریخ نیست.

en: Not a valid date value.
fa: مقداری که وارد کردید، تاریخ نیست.
