WTForms 2.0dev - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Invalid field name '%s'.
ca: Nom de camp no vàlid '%s'.

en: Field must be equal to %(other_name)s.
ca: El camp ha de ser igual a %(other_name)s.

en: Field must be at least %(min)d character long. | Field must be at least %(min)d characters long.
ca[0]: El camp ha de contenir almenys %(min)d caràcter.
ca[1]: El camp ha de contenir almenys %(min)d caràcters.

en: Field cannot be longer than %(max)d character. | Field cannot be longer than %(max)d characters.
ca[0]: El camp no pot contenir més d'%(max)d caràcter.
ca[1]: El camp no pot contenir més de %(max)d caràcters.

en: Field must be between %(min)d and %(max)d characters long.
ca: El camp ha de contenir entre %(min)d i %(min)d caràcters.

en: Number must be at least %(min)s.
ca: El nombre ha de ser major o igual a %(min)s.

en: Number must be at most %(max)s.
ca: El nombre ha de ser com a màxim %(max)s.

en: Number must be between %(min)s and %(max)s.
ca: El nombre ha d'estar entre %(min)s i %(max)s.

en: This field is required.
ca: Aquest camp és obligatori.

en: Invalid input.
ca: Valor no vàlid.

en: Invalid email address.
ca: Adreça d'e-mail no vàlida.

en: Invalid IP address.
ca: Adreça IP no vàlida.

en: Invalid Mac address.
ca: Adreça MAC no vàlida.

en: Invalid URL.
ca: URL no vàlida.

en: Invalid UUID.
ca: UUID no vàlid.

en: Invalid value, must be one of: %(values)s.
ca: Valor no vàlid, ha de ser un d'entre: %(values)s.

en: Invalid value, can't be any of: %(values)s.
ca: Valor no vàlid, no pot ser cap d'aquests: %(values)s.

en: Invalid CSRF Token.
ca: Token CSRF no vàlid

en: CSRF token missing.
ca: Falta el token CSRF

en: CSRF failed.
ca: Ha fallat la comprovació de CSRF

en: CSRF token expired.
ca: Token CSRF caducat

en: Invalid Choice: could not coerce.
ca: Opció no vàlida

en: Not a valid choice.
ca: Opció no acceptada

en: Invalid choice(s): one or more data inputs could not be coerced.
ca: Opció o opcions no vàlides: alguna de les entrades no s'ha pogut processar

en: '%(value)s' is not a valid choice for this field.
ca: '%(value)s' no és una opció acceptada per a aquest camp

en: Not a valid integer value.
ca: Valor enter no vàlid

en: Not a valid decimal value.
ca: Valor decimal no vàlid

en: Not a valid float value.
ca: Valor en coma flotant no vàlid

en: Not a valid datetime value.
ca: Valor de data i hora no vàlid

en: Not a valid date value.
ca: Valor de data no vàlid
