WTForms 2.0dev - en to bg_BG translation catalogue (30 entries)

en: Invalid field name '%s'.
bg_BG: Невалидно име на поле '%s'.

en: Field must be equal to %(other_name)s.
bg_BG: Полето трябва да е еднакво с %(other_name)s.

en: Field must be at least %(min)d character long. | Field must be at least %(min)d characters long.
bg_BG[0]: Полето трябва да бъде дълго поне %(min)d символ.
bg_BG[1]: Полето трябва да бъде дълго поне %(min)d символа.

en: Field cannot be longer than %(max)d character. | Field cannot be longer than %(max)d characters.
bg_BG[0]: Полето не моде да бъде по-дълго от %(max)d символ.
bg_BG[1]: Полето не моде да бъде по-дълго от %(max)d символа.

en: Field must be between %(min)d and %(max)d characters long.
bg_BG: Дължината на полето трябва да бъде между %(min)d и %(max)d символа.

en: Number must be at least %(min)s.
bg_BG: Числото трябва да е поне %(min)s.

en: Number must be at most %(max)s.
bg_BG: Числото трябва да е максимално %(max)s.

en: Number must be between %(min)s and %(max)s.
bg_BG: Числото трябва да бъде между %(min)s и %(max)s.

en: This field is required.
bg_BG: Това поле е задължително

en: Invalid input.
bg_BG: Невалидно въвеждане.

en: Invalid email address.
bg_BG: Невалиден Е-мейл адрес.

en: Invalid IP address.
bg_BG: Невалиден IP адрес.

en: Invalid Mac address.
bg_BG: Невалиден MAC адрес.

en: Invalid URL.
bg_BG: Невалиден URL.

en: Invalid UUID.
bg_BG: Невалиден UUID.

en: Invalid value, must be one of: %(values)s.
bg_BG: Невалидна стойност, трябва да бъде една от: %(values)s.

en: Invalid value, can't be any of: %(values)s.
bg_BG: Невалидна стойност, не може да бъде една от: %(values)s.

en: Invalid CSRF Token.
bg_BG: Невалиден CSRF Token

en: CSRF token missing.
bg_BG: CSRF token липсва

en: CSRF failed.
bg_BG: CSRF провален

en: CSRF token expired.
bg_BG: CSRF token изтече

en: Invalid Choice: could not coerce.
bg_BG: Невалиден избор: не може да бъде преобразувана

en: Not a valid choice.
bg_BG: Не е валиден избор

en: Invalid choice(s): one or more data inputs could not be coerced.
bg_BG: Невалиден(и) избор(и): една или повече въведени данни не могат да бъдат преобразувани

en: '%(value)s' is not a valid choice for this field.
bg_BG: '%(value)s' не е валиден избор за това поле

en: Not a valid integer value.
bg_BG: Не е валидна цифрова стойност

en: Not a valid decimal value.
bg_BG: Не е валидна десетична стойност

en: Not a valid float value.
bg_BG: Не е валидна стойност с плаваща запетая

en: Not a valid datetime value.
bg_BG: Не е валидна стойност за дата и време

en: Not a valid date value.
bg_BG: Не е валидна стойност за дата
